Skip to content
Strona główna > O Nas

O Nas

Nasza historia

Jak zbudowaliśmy zaufanie,
którym obdarzają nas klienci
?

Od połowy lat 90-tych zajmujemy się wyposażaniem obiektów komercyjnych w systemy umożliwiające uzyskanie danych liczbowych o przepływie ludzi, sposobie tego przepływu, a także innych informacji o odwiedzających oraz ich analizę.

Od prawie trzech dekad, informacje te ułatwiają zarządzanie obiektami, usprawniają działania marketingowe, a przede wszystkim, pomagają oszczędzać czas i pieniądze naszych klientów.

W tym okresie nawiązaliśmy stałą i owocną współpracę z największymi światowymi liderami w produkcji sprzętu analitycznego takimi jak Xovis, Brickstream czy Axis.

Przez ponad 30 lat obecności na rynku zaufało nam wielu klientów, których liczba cały czas rośnie .

Poznaj firmy, które nam zaufały

192

Obsługiwane Centra

12

Rynki

12 K

Zainstalowane kamery

Nasza wizja

Poprzez analizę zachowań klientów w tradycyjnym handlu stacjonarnym dostarczamy szerokie spektrum danych analitycznych do weryfikacji skuteczności rozwiązań PHYGITAL u naszych klientów.

Nasza misja

Mamy ambitne plany na przyszłość – i każdy może być ich częścią

W Top-Key pracujemy nad innowacyjnymi projektami, które mają na celu kształtować przyszłość. Wspólnie stawiamy czoła wyzwaniom i tworzymy rozwiązania, które mają realny wpływ na świat. Chcemy, aby każdy członek naszego zespołu miał możliwość wyrażania swoich pomysłów i kreatywności. Wierzymy, że najważniejsze innowacje pochodzą od ludzi, którzy są odważni i myślą poza utartymi ścieżkami. Dlatego zawsze zachęcamy do kreatywnego myślenia i ciągłego uczenia się.

Dołącz do nas