Skip to content

Czym się zajmujemy

Systemy zliczania i nie tylko…

Firma TOP-KEY istnieje na rynku zabezpieczeń od ponad 30 lat. Od połowy lat 90-tych zajmuje się rozwiązaniami technicznymi dla nieruchomości komercyjnych i przestrzeni publicznych. W tym czasie staliśmy się ekspertem w tej dziedzinie i zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w kompleksowej obsłudze obiektów tego typu. Dziś cieszymy się zaufaniem, satysfakcją i spokojem naszych klientów.

Poznaj naszą ofertę

Nasza wizja

Poprzez analizę zachowań klientów w tradycyjnym handlu stacjonarnym dostarczamy szerokie spektrum danych analitycznych do weryfikacji skuteczności rozwiązań PHYGITAL u naszych klientów.

Gdzie jesteśmy

Znajdziesz nas wszędzie

Systemy TOP-KEY działają w blisko 200 Centrach Handlowych, w ponad 5.000 sklepów stacjonarnych, obiektach kulturowych, lokalizacjach typu foodhall oraz wszędzie tam gdzie zwiększenie przepływu klientów ma wydatny wpływ na prowadzenie działań biznesowych.

Poznaj nasze portfolio

Nasza historia

Od alarmów do systemów zliczania

Przez ponad trzy dekady naszej działalności zebraliśmy ogromne doświadczenie związane z analizą przepływu klientów oraz systemami rozpoznającymi tablice rejestracyjne. Przez ten czas nasza firma zrobiła ogromny postęp technologiczny, zaczynając od zliczania bocznego i kamer termicznych. Obecnie wykorzystujemy nowoczesne kamery 3D, które nie tylko zapewniają najdokładniejszy pomiar klientów ale również umożliwiają weryfikacje zachowań, nastroju osób odwiedzających placówki handlowe oraz wielu innych czynników, które mają wpływ na decyzje konsumenckie.

Przeczytaj całą historię

Fakty i liczby

Najważniejsi są ludzie – i liczby.

  • 32 lata działalności
  • Zliczamy blisko 3 mld osób rocznie
  • Wspieramy tysiące decyzji biznesowych

Spójrz na nasze fakty i liczby